KONST / Litografier / Färglitografi 13899344
nr 1389 9344
Olof Thunman
(1879-1944), Sverige
Färglitografi, Skärgårdstall, tryckt signatur. Ej signerad, yttermått inklusive ram: 50x48
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:37:09
100 kr
300 kr
400 kr
Olof Thunman
Läs mer om Olof Thunman